Привітали ветеранів війни з Днем перемоги

Дата: 08.05.2020 19:49

8 травня, у День пам’яті і примирення, усіх ветеранів Другої світової війни Куликівського району привітали з прийдешнім святом - Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відвідали кожного ветерана! На сьогодні в районі проживає 11 ветеранів Другої світової війни.

Від Куликівської селищної ради виконувачі обов’язків старост привітали ветеранів, подякували за ратний подвиг та вручили продуктові набори і вітальні листівки від керівників області, району і громади. Кожному ветерану також вручили пам’ятні медалі "За бойові заслуги. 75 років Перемоги".

Від депутата обласної ради Віктора Труша всі ветерани також отримали продуктові набори. Подарунковими пакетами привітали ветеранів і агропідприємства-орендарі.