День перемоги відзначили покладанням квітів до обелісків та братських могил визволителів

Дата: 09.05.2020 15:16

9 травня, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Куликівський селищний голова Наталія Халімон, голова Куликівської райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови Куликівської районної ради Юрій Крепосний вшанували пам’ять загиблих воїнів-визволителів покладанням квітів до обеліска Слави, Братської могили на селищному кладовищі в Куликівці.

До керівників приєдналися представники ветеранських організацій, керівники окремих установ, жителі селища.

Керівники також поклали квіти на могилу Героя Радянського Союзу Марка Гузя.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх земляків, які не повернулися з фронтів війни, таборів, примусових робіт.

Всього з району було мобілізовано і вивезено на примусові роботи більше 10 тис. жителів. Близько 5300 чол. не повернулися живими додому.
Вшанували пам’ять і померлих за післявоєнні роки ветеранів-земляків.

Цього дня в усіх селах громади представники селищної ради, активна громадськість відвідали обеліски, братські могили, одиночні поховання ветеарнів Другої світової війни і на знак пошани і вдячності за   перемогу над нацизмом поклали квіти.