Увага! Відбудеться громадське обговорення проєкту Генерального плану території селища Куликівка

  • 1191

Шановні громадяни!

Куликівська селищна рада повідомляє про відновлення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації:

«Генеральний план та план зонування території (Зонінг) смт Куликівка Куликівського району Чернігівської області».

Виготовлення Генерального плану та плану зонування території має за мету визначити принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту смт Куликівка.

Замовник : Виконавчий комітет Куликівської селищної ради Куликівського району Чернігівської області.

Розробник : ПП «Архітектурно- будівельна майстерня Травки З.С.» м.Чернігів.

Ознайомитись з проектом генерального плану та плану зонування  можливо в приміщенні Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67 або на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради в розділі «оголошення»  від 12.03.2020 року

Пропозиції та зауваження подавались в період з 12.03.2020 року по 10.04.2020 року включно у письмовій формі до виконавчого комітету Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67.

В зв’язку з проведенням загальнонаціонального карантину обумовленого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 громадське обговорення проекту «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) смт Куликівка Куликівського району Чернігівської області» призначеного на 27 березня 2020 року було скасовано.

З метою дотримання Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні,  запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Куликівська селищна рада повідомляє, що Громадське обговорення проекту «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) смт Куликівка Куликівського району Чернігівської області» буде проведено об 11.00 год. 28 травня 2020 року. Збір всіх бажаючих прийняти участь в Громадському обговоренні проекту «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) смт Куликівка Куликівського району Чернігівської області» біля будівлі Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул.Миру,67.

Прийняття зауважень та пропозицій буде здійснюватись до 15.06.2020 року включно.

Громадське обговорення буде проведено в приміщенні будинку культури смт Куликівка, за адресою: смт Куликівка, вул.Миру,112, що відповідає карантинним вимогам, в залежності від кількості учасників обговорення.

До участі в громадському обговоренні проекту запрошуються всі бажаючі та зацікавлені члени громади.

Куликівська селищна рада