Сплачуємо земельний податок!

Дата: 14.05.2020 10:11

Шановні жителі громади!

Надійшов час сплачувати земельний податок. Переконливо просимо вас не зволікати і внести плату за земельні ділянки, які знаходяться у вашій власності або постійному користуванні.

Жителям Куликівки  слід звернутися до касира Куликівської  селищної ради Марусик Катерини Петрівни  та отримати квитанцію на оплату земельного податку. Адреса: смт.Куликівка, вул. Миру, 67, І-й поверх, Приймальня.

Сплатити податок можна у банківських, поштових відділеннях або через електронні банківські сервіси (Приват 24, Ощад 24), ввівши відповідні реквізити.

Жителям сіл громади за отриманням квитанцій на сплату земельного податку  варто звернутися до виконувачів обов’язки старости вашого села.

Куликівська селищна рада