Куликівська ОТГ посіла 2 місце в рейтингу серед 10 найбільших громад Чернігівщини

  • 2081

Фото без опису

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.07.2019 № 434 «Про здійснення моніторингу соціально-економічного розвитку області» Департамент розвитку економіки та сільського господарства провів моніторинг соціально-економічного розвитку адміністративних територій області за 2019 рік.

Проводили моніторинг районів, міст обласного підпорядкування. Також окремо здійснили моніторинг об’єднаних територіальних громад області.

Всього промоніторено 37 ОТГ, які за чисельністю населення були поділені на 4 групи: група 1 – більше 15 тис. осіб, група  2 – від 10 до 15тис. осіб, група 3 – від 5 до 10 тис. осіб, група 4 – до 5 тис. осіб. Моніторинг проводився по трьох напрямах: «Фінансова самодостатність», «Доступність та якість послуг у сфері освіти», «Енергозбереження».

Куликівська ОТГ увійшла до групи 1 – великі громади. До цієї групи увійшли 10 ОТГ: Бобровицька, Городнянська, Ічнянська, Коропська, Корюківська, Куликівська, Менська, Носівська, Семенівська, Сновська.

За результатами моніторингу соціально-економічного розвитку за 2019 рік  Куликівська ОТГ посіла 2 місце серед 10 найбільших об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

На 1 місці – Бобровицька ОТГ, на 3 місці – Менська ОТГ.