Увага! Куликівку оголошено осередком спалаху коронавірусної інфекції COVID-19

Дата: 04.06.2020 12:29

Шановні громадяни!

У зв’язку із офіційним підтвердженням  одного випадку захворювання, селище Куликівка розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації оголошено осередком спалаху небезпечної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Жителів селища просимо дотримуватись карантинних обмежень!!! Без нагальної потреби настійливо рекомендуємо утриматися від  відвідування установ та громадських місць селища, а також від поїздок в інші населені пункти! Якщо ж є крайня потреба, просимо дотримуватися карантинних вимог( перебування в захисній масці, рукавичках і з дотриманням безпечної відстані).

Гостей селища просимо, по можливості, перенести візити до Куликівки до поліпшення епідемічної ситуації.

Також, у зв’язку із оголошенням населеного пункту осередком спалаху інфекції, виїзна  торгівля усіма видами товарів на території Куликівки  та робота літніх майданчиків закладів громадського харчування тимчасово заборонена!!!

Будемо вдячні за розуміння серйозності ситуації, але просимо не нагнітати панічні настрої!

Залишайтесь, по можливості,  вдома і будьте здорові!

Куликівська селищна рада