У громаді визначили переможців в конкурсі з весняного благоустрою-2020

  • 3043

                       

  Жуківка ( 1 місце)

Вершинова Муравійка (1 місце)

Бакланова Муравійка (2 місце)

Грабівка (2 місце)

Горбове (3 місце)

Ковчин (3 місце)

Попри карантинні обмеження та непросту фінансову ситуацію, у  зв’язку із  спалахом коронавірусної інфекції,  у громаді цієї весни проводили цілий комплекс заходів з благоустрою населених пунктів. Кожен господар знає - весна час для генерального прибирання та упрядкування територій. 

Саме так по-господарськи попрацювали в усіх селах виконувачі обов"язків старост, робітники з благоустрою, працівники сільських закладів, громадські активісти. Було проведено вирубку аварійних дерев і порослі, обкошування  територій, прибирання стихійних смітників, звалкування сміттєзвалищ, ремонт обелісків і пам’ятників, фарбування парканів, фасадів установ, дерев, бордюрів,  опор ліній електропередач. Встановлювали нові паркани біля закладів соцсфери, обгороджували  кладовища. В селах проводили озеленення, висаджували саджанці дерев, кущів, улаштовували квітники.

Цієї весни в деяких селах з’явилися нові зони відпочинку. В окремих селах проявили справжній креативний підхід, залучали активних і небайдужих жителів.

З метою відзначення кращих та заохочення  всіх до подальшої роботи у громаді провели огляд-конкурс на кращий благоустрій. 3 червня комісія з п’яти осіб, до складу якої залучили незалежних громадських експертів, оцінювала проведену селами роботу і визначала кращих. Члени комісії переглянули  фото з благоустрою, які надіслали села, та  врахували побачене на власні очі під час відвідування населених пунктів.

Оцінювання проводили за наступними критеріями:

  • нові об’єкти з благоустрою, які з’явилися в населених пунктах цьогоріч;
  • залучення до роботи громадських активістів, жителів сіл;
  • креативний підхід до оформлення зовнішнього вигляду та мінімізація фінансових затрат.

Після обговорення колективним рішенням було обрано 6  сіл - по два села на кожному призовому місці.

І місце – Жуківка, Вершинова Муравійка.

ІІ місце - Бакланова Муравійка, Грабівка.

ІІІ місце – Горбове, Ковчин.

Переможці і призери будуть нагороджені цінними подарунками від селищної ради.

Всі фото з благоустрою населених пунктів можна переглянути на офіційному сайті Куликівської громади  за посиланням: https://kulykivska-gromada.gov.ua/photo/