Терміново зверніться до ЦНАПу та оновіть дані про прописку!

Дата: 05.06.2020 11:49

Шановні жителі Куликівки!

На даний час триває період перерахунку субсидій. У зв’язку з цим останнім  часом значно зросла кількість звернень до Центру надання адміністративних послуг Куликівської селищної ради щодо отримання довідок про склад сім’ї. У цих довідках обов’язково потрібно вказувати місце прописки субсидіанта та членів його сім’ї. Однак, фахівці Центру не мають можливості зараз створити єдину впорядковану базу даних, якою б могли користуватися спеціалісти Управління соціального захисту населення РДА, нотаріат, інші установи, через те, що передана Міграційною службою картотека застаріла. Дані про прописку в облікових картках в багатьох випадках вже не відповідають дійсності.

Якщо від часу вашого останнього звернення за отриманням довідки про склад сім’ї у вас змінилося місце прописки, додалися нові прописані члени сім’ї, або навпаки хтось виписався, переконливо просимо вас звернутися до Центру надання адміністративних послуг селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру, 67 з власним  паспортом та документами прописаних членів сім’ї та актуалізувати свої дані. Це значно пришвидшить роботу Центру по видачі довідок не лише для перерахування/нарахування субсидій, а й для отримання вами інших соціальних послуг. Головне - це зекономить ваш час на отримання нашої послуги!

Розраховуємо на вашу активність і співпрацю!

Куликівська селищна рада