Горбове оголошено осередком спалаху коронавірусної інфекції

Дата: 09.06.2020 12:08

Шановні громадяни!

У зв’язку із офіційним підтвердженням  двох випадків захворювання, село Горбове розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації оголошено осередком спалаху небезпечної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Жителів села просимо дотримуватись карантинних обмежень!!! Без нагальної потреби настійливо рекомендуємо утриматися від  відвідування установ та громадських місць, а також від поїздок в інші населені пункти! Якщо ж є крайня потреба, просимо дотримуватися карантинних вимог( перебування в захисній масці, рукавичках і з дотриманням безпечної відстані).

Гостей селаа просимо, по можливості, перенести візити до Горбового до поліпшення епідемічної ситуації.

Також, у зв’язку із оголошенням населеного пункту осередком спалаху інфекції, виїзна  торгівля усіма видами товарів на території Горбового тимчасово заборонена!!!

Залишайтесь, по можливості,  вдома і будьте здорові!

Куликівська селищна рада