Куликівська ОТГ стала лідером за результатами моніторингу за І квартал 2020 року серед великих громад області

  • 1862

Фото без опису

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.07.2019 № 434 «Про здійснення моніторингу соціально-економічного розвитку області» Департамент розвитку економіки та сільського господарства провів моніторинг соціально-економічного розвитку адміністративних територій області за січень-березень 2020 року.

Проводили моніторинг районів, міст обласного підпорядкування. Також окремо здійснили моніторинг об’єднаних територіальних громад області.

Всього промоніторено 38 ОТГ, які за чисельністю населення були поділені на 4 групи: група 1 – більше 15 тис. осіб, група  2 – від 10 до 15тис. осіб, група 3 – від 5 до 10 тис. осіб, група 4 – до 5 тис. осіб. Моніторинг проводився по напряму: «Фінансова самодостатність».

 

Куликівська ОТГ увійшла до групи 1 – великі громади. До цієї групи увійшли 10 ОТГ: Бобровицька, Городнянська, Ічнянська, Коропська, Корюківська, Куликівська, Менська, Носівська, Семенівська, Сновська.

 

За результатами моніторингу соціально-економічного розвитку за І квартал 2020 року  Куликівська ОТГ посіла 1 місце серед 10 найбільших об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

На 2 місці – Ічнянська, на 3 місці – Бобровицька ОТГ.