Привітали медичних працівників з професійним святом

Дата: 19.06.2020 15:19
Кількість переглядів: 2074

19 червня, напередодні Дня медичного працівника, який в Україні щорічно відзначають у  третю неділю червня, Куликівський селищний голова Наталія Халімон привітала колективи Центру первинної медико-санітарної допомоги, Центральної районної лікарні та екстренної медичної допомоги та медицини катастроф з професійним святом.

Голова громади подякувала медикам за гуманізм та самовіддану працю по збереженню здоров‘я і життя людей, за те, що в непростий для громади, країни і всього світу час пандемії коронавірусу саме медичні працівники стали на передньому фронті боротьби з недугою, не спасували, не відступили. Тут працюють люди, для яких медицина - це покликання, а не лише робота. Часто жертвуючи своїм здоров’ям, особистим часом, нервами, не маючи, на жаль достатньої підтримки від держави і достойних заробітних плат медичні працівники, як воїни світла дарують своїм пацієнтам увагу, кваліфіковану допомогу, надію та віру у добро і милосердя.

Наталія Халімон побажала медикам здоров’я, родинного затишку, поваги і підтримки від суспільства та  якнайшвидшої перемоги над пандемією коронавірусу.

Селищний голова вручила квіти і відзнаки селищної ради: депутату селищної ради, завідувачу терапевтичного відділення Куликівської ЦРЛ Володимиру Запорожцю. Також привітала заступника головного лікаря Куликівського центру первинної медико-санітарної допомоги Ореста Чулія, а  в його особі і всіх працівників первинної ланки та передала відзнаки Куликівської селищної ради: Цуприк Ользі Іванівні - сімейному лікарю ЦПМСД, Бойко  Ганні Петрівні, молодшій медичній сестрі ЦПСМД, Бойко Інні Андріївні - сестрі медичній ЦПМСД, Муцькій Світлані Іванівні - сестрі медичній ЦПМСД та Кузьменко Оксані Володимирівні - сестрі медичній ЦПМСД.

Вітання і квіти приймав від селищної ради і колектив екстренної медичної допомоги та медицини катастроф в особі її керівника Юрія Мельниченка.