Привітання Куликівського селищного голови Наталії Халімон з Днем медичного працівника

  • 2086

                  Фото без опису

                       

21 червня – День медичного працівника

Шановні медичні працівники Куликівщини !

 

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта гуманність благородність і професіоналізм.

Щиро дякуємо вам за те, що в непростий для громади, країни і всього світу час пандемії коронавірусу ви стали на передньому фронті боротьби з недугою, не спасували, не відступили. Впевнені, що в наших закладах охорони здоров’я працюють люди, для яких медицина - це покликання, а не лише робота. Часто жертвуючи своїм здоров’ям, особистим часом, нервами, не маючи, на жаль, достатньої підтримки від держави і достойних заробітних плат ви, як воїни Світла даруєте своїм пацієнтам увагу, кваліфіковану допомогу, надію та віру у добро і милосердя.

Прийміть від усієї громади сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я, за віру, яку ви даруєте людям.

 

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

 

З повагою

Куликівський селищний голова

Наталія Халімон