У День скорботи у громаді вшанували пам’ять жетрв Другої світової війни

Дата: 22.06.2020 10:35

22 червня, у День скорботи і вшанування пам"яті жертв війни в Україні, Куликівський селищний голова Наталія Халімон, голова районної державної адміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, військовий комісар Віктор Євсеєв, працівники установ селища поклали квіти до обеліску Слави, могил загиблих воїнів Другої світової війни на меморіальній алеї в Куликівці та до Братських могил на селищному кладовищі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам"ять загиблих земляків та усіх жертв Другої світової війни.

Цього дня в усіх селах громади працівники селищної ради, громадські активісти прийшли до обелісків, пам’ятників та могил воїнів Другої світової війни, щоб покласти квіти і вшанувати пам’ять усіх загиблих.