Надійшов другий транш благодійної допомоги від фонду "Карітас" для боротьби з коронавірусом

Сьогодні, 26 червня, у громаду надійшов другий транш гуманітарної допомоги від  Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" за підтримкм "Програми U-LEAD з  Європою" .

Нагадаємо, у травні цього року Куликівська селищна рада подала заявку  на участь у благодійному проєкті  "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд "Карітас України" .

5 червня Куликівська громада отримала перший транш  благодійної допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: костюми біологічного захисту, захисні  окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезинфікуючі засоби. Увесь вантаж був переданий медичним закладам для боротьби з коронавірусом.

Сьогодні надійшла друга частина благодійного допомоги - цього разу 335 захисних масок та 800 рукавичок, які були передані Центру первиної медико-санітарної допомоги Куликівської селищної ради.