Свято Івана Купала в Куликівці

Дата: 07.07.2020 09:13

Перший після пом’якшення карантину  масовий захід просто неба - свято Івана Купала зібрало 6 липня увечері в центральному парку і дітей, і молодь , і дорослих. Це свято, яке сягає корінням у сиву давнину язичничтва, живе до наших часів і стало вже доброю традицією на Куликівщині. Цьогоріч, оскільки це перший масовий захід від початку оголошення карантину, свято проводили не у звичій локації - біля ставка Сільське, а в парку. Але від того настрій його учасників не став менш святковим і піднесеним.

Солістки Центру культури, дозвілля і творчості  створили глядачам купальський настрій вінком ліричних українських пісень. Майстер-клас з плетіння вінків від майстринь Куликівської публічної бібліотеки  зібрав біля себе і молодь і старших. Вінки із запашних польових квітів і трав розлетілися миттю і прикрасили волосся куликівчанок.

Ведуча заходу Світлана Приходько цікаво розповідала про давні Купальські традиції, про історію,обрядове значення та різновиди українського вінка, яких налічується більше 80!!! Найактивніша малеча пограла в ігри на тему Купальських обрядів і з задоволенням отримала солодкі призи.

Завершилося дійство переглядом відеороликів-привітань із святом Івана Купала, які підготували сільські аматори та демонстрацією нового українського кіна прото неба