Нова тротуарна доріжка в Куликівці і "лежачий поліцейський" біля школи

У Куликівській громаді продовжують власними силами ремонтувати  зношене асфальтове покриття.

Днями працівники комунального підприємства селищної ради продовжили ремонт тротуарної доріжки по вулиці Партизанській в Куликівці. Частину тротуару було відремоновано минулого року.  По цій вулиці доволі інтенсивний рух транспорту і пішоходів в напрямку залізничного вокзалу.

Роботи проводили у співпраці з  СФГ "Колос", які в рахунок соціальної угоди з селищною радою проплатили асфальтобетонну суміш. Всього було укладено 250 кв.м. доріжки.

Також з метою  підвищення рівня безпеки пересування школярів та на прохання батьків учнів Куликівської школи, які звернулися з колективним листом до влади, по вулиці Шевченка, біля приміщення навчального закладу,  облаштували елемент примусового зниження швидкості транспортних засобів "лежачий поліцейський".