У школах громади розпочалося навчання

  • 2522

 

Попри побоювання, що ситуація з поширенням коронавірусної інфекції змусить розпочати навчальний рік дистанційно, сьогодні, 1 вересня всі 11 шкіл Куликівської ОТГ разом з усіма навчальними закладами України гостинно відкрили свої двері школярам. Цього навчального року за парти сіли 1273 школярів з них – 125 першокласників (за попередніми даними).

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки святкові лінійки пройшли тільки для випускників та першокласників. Попередньо усі школи провели підготовку до роботи в умовах карантину, виконавши рекомендації Міністерства.

Найбільша опорна школа громади – Куликівська прийняла у свою шкільну родину 66 першачків (три класи). На спортивному майданчику школи  святково вбрані у однакових строях вишикувалися випускники, ще несміливі першачки з великими букетами квітів, батьки, педагогічний колектив.

З початком нового навчального року сердечно вітала присутніх директор школи Ольга Труш. Віршовані і пісенні вітання подарували учасникам свята одинадцятикласники. Впевнено дебютували з привітаннями на шкільному майданчику і першокласники. За давньою шкільною традицією одинадцятикласники подарували першачкам подарунки, а батьки благословили малечу на початок шкільної дороги, щедро посипаючи їх зерном пшениці. Урочисто пролунав на шкільному подвір’ї Державний Гімн України а за ним і срібний перелив шкільного дзвоника, сповіщаючи шкільну родину про початок нового навчального року.

Святкові лінійки з дотримання карантинних обмежень провели в усіх школах громади.

Для створення якнайкращих умов навчання, розвитку  і адаптації першачків та на виконання вимог Нової української школи, у громаді  цього року придбано нові меблі, навчальне обладнання, здійснено ремонти кабінетів.

 

Упродовж літа також проведені  поточні ремонти усіх навчальних закладів. У Вересоцькій школі повністю замінено вікна на сучасні склопакети.

 

Тож залишається побажати учням, вчителям і батькам успішного і цікавого навчального року, нових здобутків і перемог на шляху до вершини знань!