Села Виблі, Дроздівка, Жуківка, Салтикова Дівиця визнані осередками спалаху небезпечної інфекції COVID-19

Дата: 03.09.2020 11:46

Шановні громадяни!

У зв’язку з виявленням нових випадків захворювання  на коронавірусну інфекцію COVID-19, розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків  надзвичайної ситуації № 16 від 03.09.2020р. села Виблі, Дроздівка, Жуківка, Салтикова Дівиця визнані осередками спалаху   небезпечної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19. Контактні особи першої лінії встановлені. У вогнищах коронавірусної хвороби проведено дезінфекцію.

Переконливо просимо жителів громади утриматися від відвідування вищезгаданих населених пунктів без нагальної потреби. Дотримуйтесь  карантинних обмежень (особливо жителі вищезазначених сіл)!!!

Будьте зорові!