ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ ТА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ смт Куликівка та села Пенязівка!!!!

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства документів на земельні ділянки землевласники та землекористувачі, які використовують земельні ділянки в урочищі «Рокитне» за межами смт Куликівка, повинні терміново провести звірку інформації про земельні ділянки з даними погосподарського обліку земельної шнурової книги по смт Куликівка та селу Пенязівка.

Прохання з 01.10.2020 року звертатися до відділу земельних відносин Куликівської селищної ради за адресою: вул. Миру, 67 смт Куликівка.

З собою мати:

-  документ що підтверджує особу (паспорт);

-  ідентифікаційний код;

- документи що підтверджують факт власності (користування) земельною ділянкою (за наявності).

Адміністрація Куликівської селищної ради.