Забіг в пам’ять про загиблих воїнів

Дата: 25.09.2020 12:15

26 вересня 2020 року о 10.00 на площі Куликівки відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.

Ця всеукраїнська акція була започаткована громадськими активістами у 2018 році, як національний рух вшанування пам’яті полеглих воїнів,  можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав країну, подякувати та підтримати близьких наших Героїв.

Саме цього дня, під час проведення Забігу, кожен учасник вкотре зможе пригадати побратима чи посестру, батька чи мати, сина або доньку, чоловіка чи дружину, які більше ніколи не матимуть можливість пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

Куликівська громада вже другий рік поспіль підтримує Всеукраїнську патріотичну акцію.

Запрошуємо приєднатися усіх небайдужих!

Забіг відбудеться з дотриманням карантинних обмежень!