УВАГА! Куликівське ВУЖКГ повідомляє мешканців багатоквартирних будинків смт Куликівка про намір встановлення вузлів комерційного обліку питної води

Дата: 02.10.2020 09:57

Шановні жителі багатоквартирних будинків смт. Куликівка!

Відповідно до чинного законодавства КП "Куликівське ВУЖКГ" повідомляє про намір встановлення у ваших будинках вузлів комерціного обліку питної води.  Телефон для запитань і уточнення інформації: (04643) 2-17-88.

До відома:

Оператор зовнішніх інженерних мереж не менш як за два місяці до встановлення вузлів комерційного обліку повідомляє власників (співвласників) будівлі про намір встановити такий вузол, вартість такого встановлення, розмір та порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку.

Власник (співвласники) будівлі протягом двох місяців має право повідомити оператору зовнішніх інженерних мереж (за своїм вибором) про:

- згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;

- намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку;

- намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

У разі якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення власник (співвласники) не повідомив оператора зовнішніх інженерних мереж про намір погодити з ним відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, а також у разі якщо власник (співвласники) повідомив про намір погодити відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку або про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку, але не зробив цього протягом чотирьох місяців з дня повідомлення оператором про намір встановити вузли комерційного обліку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж (п.3 ст.3 ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»).

Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, а також власниками (співвласниками) приміщень, шляхом сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку, який сплачується виконавцеві відповідної послуги (п.6 ст.3 ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»).

Розмір внесків за встановлення комерційних вузлів обліку визначається окремо для кожної будівлі. Сплата внесків розстрочується на п’ять років або на інший строк за згодою сторін (п.11 ст.3 ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»).