Привітання Куликівського селищного голови Наталії Халімон з Днем працівників освіти

Дата: 04.10.2020 11:16

Шановні освітяни Куликівщини!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! У цей святковий день  хочу подякувати вам за благородну та самовіддану працю, мудрість і чуйне ставлення до молодого покоління.

Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу молодь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.  Ви здатні не тільки навчати дітей, а й постійно вчитися і удосконалюватися самі. Ви креативні, сучасні і відкриті до змін. Як показав нинішній непростий рік, ви здатні працювати в екстремальних умовах на результат. Дистанційне навчання стало для вас ще однією формою роботи у професії, яка стала вашим життям!

Щиро вдячна Вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро  і щедрість душі.

Бажаю Вам міцного здоров'я, добробуту, родинного затишку, подолання нових освітянських вершин і невичерпної наснаги!

Куликівський селищний голова

Наталія Халімон