Привітання Куликівського селищного голови Наталії Халімон з Днем захисника України

Дата: 14.10.2020 09:29

Шановні воїни Куликівщини!

Щиро вітаю вас з Днем Захисника України!

Не було і не буде повік почеснішої місії у державі, ніж місія  захищати рідну землю від ворожої навали. Кожен з вас  є чоловік з Великої літери. Завдяки вашій мужності ми маємо можливість спокійно жити і працювати на мирній частині України. Ви стали для своїх родин і своїх земляків надійним щитом від ворога і грізною зброєю проти агресора. Не біда, що на ваших бушлатах не блищать Зірки Героя України,  для нас Ви всі — Герої! Всі до одного!

Світ змінюється. У минуле відходять старі дати і звички, ми повертаємося до наших витоків та створюємо нові традиції.  П’ятий рік поспіль  ми відзначаємо День захисника України 14 жовтня, в день великого християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Це є дуже символічно, бо саме Пресвяту Богородицю славні українські воїни - козаки вважали своєю покровителькою. Цього ж дня шануємо і історичне свято - День українського козацтва!

Разом з тим, ми пам'ятаємо і шануємо захисників України усіх часів і поколінь. Ми пишаємось тим, що благодатна українська земля в усі віки народжувала хоробрих і славетних воїнів-захисників, але не загарбників.

Шановні захисники! Від імені всіх жителів громади низько вклоняюся вам за вашу мужність.  Зичу міцного здоров’я, родинного затишку і добробуту, нескінченного запасу енергії і віри у нашу перемогу над ворогом.

Слава Україні!

Куликівський селищний голова