Про початок опалювального сезону 2020-2021 років.

Дата: 19.10.2020 12:41

Згідно рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради № 123 від 16 жовтня 2020 року з 19 жовтня 2020 року розпочато опалювальний сезон 2020-2021 років для закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти Куликівської селищної ради, Комунального закладу «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради, Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Куликівської селищної ради, стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування, закладів охорони здоров’я Куликівської селищної ради.

Згідно розпорядження Куликівського селищного голови № 94 від 19 жовтня 2020 року із 20 жовтня 2020 року буде розпочато опалювальний сезон 2020-2021 років для всіх категорій споживачів теплової енергії та енергетичних ресурсів розташованих на території Куликівської об’єднаної територіальної громади.