З 9 листопада на території Куликівської ОТГ встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки

Дата: 09.11.2020 18:34

З понеділка, 9 листопада  згідно з протоколом Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 6 листопада  на території до території Куликівської ОТГ (Куликівського району) встановлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З урахуванням пропозицій обласної комісії ТЕБ та НС  запроваджуються наступні обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;

- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Діють інші обмеження.