Привітання Куликівського селищного голови Наталії Халімон з Днем працівників сільського господарства

Дата: 15.11.2020 09:52

Шановні аграрії Куликівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства!

У світі багато професій, але праця хлібороба – свята, бо ви щоденно своїм розумом і серцем, невтомними руками обробляєте нашу благодатну ниву, забезпечуючи достаток і розвиток держави. Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку громади, запорукою її процвітання. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Потужний, чесний, небайдужий інвестор з одного боку і міцне самоврядування з іншого боку – це основа сталого розвитку будь-якої території. Сьогодні я щиро дякую Вам за спільну працю, за підтримку розвитку Куликівської ОТГ. Вдячна Вам за Вашу професійність, наполегливість та ефективну спільну роботу!

Бажаю керівникам  агропідприємств і усім працівникам аграрної галузі Куликівщини міцного здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба, сил і невичерпної енергії! Нехай ниви колосяться щедрими врожаями, а Господь Бог оберігає і допомагає!

Куликівський селищний голова

Наталія Халімон