Дата: 26.10.2020 10:38

Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

• головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Куликівської селищної ради, вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра,  досконале володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на  посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати з комп’ютерною технікою та бухгалтерськими програмами.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня  оголошення конкурсу (до 25 листопада включно)  за адресою: Чернігівська обл., смт Куликівка,  вул. Миру,67, телефон 2-22-29