До уваги депутатів Куликівської селищної ради сьомого скликання!

Дата: 26.11.2020 16:53

До уваги депутатів Куликівської селищної ради сьомого скликання!

Декларація суб’єкта декларування , який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (декларація «перед звільненням») – декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»               не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Декларація «перед звільненням» охоплює період, який не був охоплений деклараціями, тобто з 01 січня 2020 року по 01 грудня 2020 року.

Декларація після звільнення – декларація, яка подається відповідно до абзацу другого частини другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня                 2021 року. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня 2020 року).