Фестиваль сімейно-родинної творчості «Суцвіття»

11 грудня в Куликівському Центрі культури, дозвілля і творчості відбувся ІІ різножанровий фестиваль сімейно-родинної творчості «Суцвіття». Започаткований минулого року родинний фестиваль вже міцно вкорінюється у сучасні культурні традиції Куликівщини поряд із  досвідченим вже фольклорним фестивалем "Народні скарби Куликівського краю" та також новими для громади фестивалями "З добрим серцем" та "Різдвяне диво". Карантин не дозволив цьогорічному мистецькому заходу набути відповідної масштабності: захід проводили без глядачів і з обмеженою кількістю учасників. Але від того, дійство, що розгорнулося на сцені Центру культури, не стало менш зворушливим  і цікавим.

Куликівщина багата на творчі родини і династії. У досвідчених аматорів естафету переймають молоді і зовсім юні таланти.

Цьогорічний фестиваль «Суцвіття» знову порадував журі різноманіттям жанрів та різновіковою палітрою учасників. Своїми талантами професійних суддів вражали вокальні дуети, тріо, квартети, ансамблі, творчі родини, у складі танцювального колективу та  дуету, інструменталісти. У програмі фестивалю були представлені народні і сучасні українські пісні, стилізований народний обряд ворожіння на  свято Андрія, хореографічні композиції, інструментальні замальовки.

А учасниками цьогорічного фестивалю були:

Подружжя з Бакланової Муравійки  Віктор Кураш та Ольга Зосинець, Катерина та Марія Лаптій з Орлівки, танцюристки з Дроздівки: Лариса, Діана та Христина Приймаченки(у складі танцювального колективу «Зоряна»); дроздівські берегині народної пісні Галина Точона, Катерина Петрик та Наталія Береговець;  дует з  Авдіївки: Михайло та Анна Ковбаса; знаний горбівський дует сестри Приходько(Галина Повжик та Валентина Тирлич), інструменталісти з Жуківки Лев та Самуїл Ічанські; Зоя Ярмак, Тамара Казимір та Тетяна Мурашко з Вересочі, сімейний дует Анатолій Бобень та Світлана Корма з Горбового, Салтиково-дівицький родинний дует: Лариса Коваленко та Надія Машир; Тетяна та Марія Сипок з Куликівки, відомий на Куликівщині творчий дует - Валерій та Вікторія Ігнатенки,  подружжя Сергій та Наталія Мулачі з Виблів, юні танцюристи Валентин та Анна Скоп, а також Іванна та Єлизавета Пилипенко з Дроздівки.

Оцінювали виступи учасників журі у складі:

- начальника відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Управління ОКТСМС, Марини Андрушко;

- керівника народного ансамблю народної пісні «Веселинка» Центру культури, викладача Куликівської мистецької школи Віктора Снопка;

- керівника народного ансамблю танцю «Льонок» Центру культури, викладача Куликівської мистецької школи Анни Войтович;

- керівника молодіжного вокального ансамблю «Вербена» Центру культури, викладача Куликівської мистецької школи Юлії Капленок;

- методиста Центру культури, дозвілля і творчості Марини Зеленської;

- учасниці вокального квартету «Вербена» Ольги Баглай.

Призові місця відповідно до номінацій розподілили наступним чином:

ІІІ місце:

Родинний дует(вокал):Лариса Коваленко Надія Машир (Салтикова Дівиця)

Сімейний дует: Михайло та Анна Ковбаса(Авдіївка);

Родинний дует(хореографія):Тетяна  та Марія Сипок(Куликівка);

Представники родин: у складі хореографічного ансамблю «Зоряна»

Скоп Валентин та Скоп Анна, Пилипенко Єлизавета  та Пилипенко Іванна (Дроздівка).

ІІ місце:

Родинний дует сестер Приходько: Галина Повжик та Валентина Тирлич (Горбове)

Сімейний дует: Світлана Корма та Анатолій Бобень(Горбове);

Родинний дует: Катерина  та Марія Лаптій(Орлівка);

Сімейне тріо: Наталія Береговець, Катерина Петрик та Галина Точона(Дроздівка);

Сімейний дует: Наталія та Сергій Мулачі(Виблі);

Родинний дует:Лев Ічнянський та Самуїл Ічнянський(Жуківка);

Сімейний дует: Валерій таВікторія Ігнатенко(Виблівський СБК).

І місце:

Представники родини  у складі хореографічного ансамблю «Зоряна»

Приймачено Лариса, Приймаченко Діана  та Приймаченко Христина(Дроздівка);

Сімейний дует:Віктор Кураш та Ольга Зосинець Б.Муравійка;

Родинне тріо Мурашків: Зоя Ярмак, Тамара Казимір таТетяна Мурашко(Вересоч).

Номінанти отримали Дипломи фестивалю та подарунки від Управління ОКТ СМС селищної ради.