Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 10:52

14 грудня щороку Україна відзначає День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Дата обрана не випадково. Саме цього дня  1986 року завершилося будівництво першого саркофагу над зруйнованим 4-м енергоблоком атомної станції.

Долучилася до вшанування ліквідаторів і Куликівська громада. Цьогорічний захід відбувся 14 грудня біля пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям в Куликівці. Тут зібралися керівники селищної ради, райдержадміністрації, ліквідатори аварії на ЧАЕС, працівники установ, громадськість селища.

З вітальним словом до присутніх звернулися Куликівський селищний голова Юлія Постернак та виконувачка обов’язків голови райдержадміністрації Олена Баглай. Посадовці подякували ліквідаторам за мужність і жертовність, завдяки яким наслідки Чорнобильської  катастрофи стали менш руйнівними для України і світу.  Побажали ліквідаторам міцного здоров’я, добробуту та родинного затишку, а громадській організації "Союз Чорнобиль України" і далі бути такою ж активною  у громадському житті.

Почесною грамотою Куликівської селищної ради було відзначено ліквідатора  аварії на ЧАЕС Юрія Петухова з Бакланової Муравійки,  Почесною грамотою Куликівської райдержадміністрації - Михайла Романенка з Куликівки.

Присутні вшанували пам’ять померлих ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.