У Куликівській громаді зустрічали Святого Миколая святковим концертом

Дата: 19.12.2020 11:07

Цього року з особливим нетерпінням Новорічних і Різдвяних свят чекають усі - і діти, і дорослі. Але найбільше  - звичайно діти!!! Рік був непростий для усіх, і кожен  з нас хоче вірити у диво, особливо у ці передсвяткові  дні.

Тому у громаді не могли залишити без свята  її юних  жителів. Тож нехай без глядачів(зважаючи на карантин), але вже традиційно цикл Новорічно-Різдвяних свят у Куликівській громаді відкрила 18 грудня на сцені  Центру культури, дозвілля і творчості Куликівська мистецька школа казковою музичною феєрією до Дня Святого Миколая.

Почалося новорічне дійство, як і годиться, з чарівних метаморфозів -  на сцені маленькі артисти школи перевтілилися у казкових героїв: Янголята, лісові звірі, дітлахи, що чекають подарунків від Святого Миколая, самий звичайний Чорт, який поцупив подарунки, ну і звісно сам Святий Миколай, який розвіяв злі чари  і  приніс радість свята та солодкі подарунки куликівській малечі.

Вихованці мистецької школи вражали глядачів не тільки своїми акторськими талантами, а й високою виконавською майстерністю, яку вони продемонстрували в концертній програмі.

За традицією на святі відбулася церемонія посвяти у першокласники найменших вихованців школи.