Селищний голова долучилася до благодійної акції "Подаруй тепло на Різдво"

Дата: 30.12.2020 19:51

30 грудня Куликівський селищний голова Юлія Постернак також долучилася до благодійної акції "Подаруй тепло на Різдво". Голова громади привітала з Новорічними і Різдвяними святами Лимар Ніну Павлівну з Куликівки та вручила їй солодкі новорічні подарунки. За нагоди поспілкувалися про проблеми Ніни Павлівни і про те, яку допомогу може надати жінці селищна рада.

Ініційована селищною радою благодійна акція "Подаруй тепло на Різдво"  триває у громаді вже два передноворічні тижні. Мета акції  - подарувати тепло спілкування, Новорічні і Різдвяні вітання одиноким людям поважного віку, які живуть у громаді. Селищна рада має на меті зробити таку акцію доброю  традицією, аби згуртувати громаду, дати відчути кожному, що громада дбає про всіх своїх жителів. Ще одна важлива місія благодійної акції - зробити людей уважніми і милосерднішими до тих, хто живе поряд і потребує уваги та піклування.

До акції активно долучилися і в селах, і в Куликівці: працівники установ, школярі, небайдужі жителі.