Пильна увага до соціальної сфери сіл та соціального захисту населення

Дата: 11.01.2021 15:57

11 січня перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович спільно з фахівцями Центру соціальних служб здійснила робочу поїздку до Дроздівки.

Посадовиця  разом із старостою Андрієм Пилипенком відвідали заклади соціальної сфери села: школу, дитячий садок, ФАП, будинок культури, поспілкувалися з керівниками закладів, обговорили першочергові проблеми, які потребують вирішення.

Також разом із спеціалістами Центру соціальних служб, старостою та місцевим фельдшером Наталією Малетич відвідали дві сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах. Фахівці Центру надали родинам консультаційну та практичну допомогу.

Сьогодні, зважаючи на кризові процеси соціального та економічного характеру у суспільстві, багато  родин, особливо молодих, потребують підтримки соціальних служб і  місцевої громади. Куликівська громада одним із пріоритетів роботи на найближчі роки визначила соціальний захист населення, особливо осіб із соціально вразливих категорій.