Вшанували пам’ять Сергія Парубця

Минають роки, але біль втрати не стихає!

18 січня, у день 6-х роковин загибелі під Донецьким аеропортом  19-річного Сергія Парубця з Дрімайлівки,  керівники  та працівники селищної ради, райдержадміністрації, районний військовий комісар,  представники громадськості  поклали квіти  на могилу загиблого героя та відвідали його музейну кімнату у стінах рідної школи.

Директор школи Любов Мірошник у музейній кімнаті, присвяченій Сергію Парубцю та учасникам АТО/ООС, провела для гостей коротку екскурсію: розповіла про коротке, але яскраве життя героя-земляка та вшанування його пам’яті у селі та громаді.

Присутні переглянули фільм-спогад про загиблого героя,  запалили свічки  та вшанували пам"ять Сергія і всіх загиблих захисників  хвилиною мовчання.

Слова вдячності  за сина-героя  мамі Сергія Світлані Петрівні висловив учасник АТО Олег Клочок. Ветеран АТО побажав усім родинам дочекатися своїх рідних з війни і побажав якнайшвидшого миру Україні.