УВАГА! Відбудеться вебінар:"Підтримка бізнесу на період карантину. Актуальні законодавчі зміни"

Дата: 19.01.2021 16:54

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки  21 січня ц.р. об 11.00 відбудеться  вебінар на тему: «Підтримка бізнесу на період карантину. Актуальні законодавчі зміни» за участі представників Державної податкової служби у Чернігівській області, ГУ Держпродспоживслужби та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті актуальні зміни з наступних питань:

- Особливості адміністрування місцевих податків і зборів у зв’язку зі змінами податкового законодавства з 1 січня 2021 року;

- Новації у питаннях погашення податкового боргу;

- Зміни в організації прийому платників податків у Центрах обслуговування платників у період посилення карантинних заходів

- Зміни у законодавчих актах щодо безпечності харчових продуктів.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=NHLmHhKM3Bk у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.

Контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 067 524 36 65