Соціальні послуги відтепер можна отримати у селищній раді

27 січня відбулася четверта сесія селищної ради 8 скликання.

Вела сесію   Куликівський селищний голова Юлія Постернак.

У роботі сесії взяли участь заступники селищного голови, керівники окремих структурних підрозділів селищної ради, установ,   старости старостинських округів.

На порядок денний    четвертої  сесії було   внесено 41 питання.

На спільному засіданні постійних комісій, яке відбулося цього ж дня, депутати детально обговорили всі питання порядку денного, висловили свої зауваження і пропозиції до проектів рішень, які були враховані при їх остаточному ухваленні на пленарному засіданні сесії.

Начальник фінансового управління селищної ради Лариса Авжи представила на обговорення депутатів звіт про виконання  бюджету  Куликівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

ДОХОДИ:

За  2020 рік до бюджету ОТГ з урахуванням трансфертів надійшло доходів 118 901 800 грн, з них – 71 569 700 грн власних надходжень, що становить 60% доходів.

Податку на доходи фізичних осіб одержано в сумі   35 845 300 грн. У структурі власних доходів  бюджету селищної ОТГ ПДФО займає 53,3%. Найбільшими платниками даного податку є: управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту селищної ради  - 9 391 800 грн, СФГ «Колос» - 8 631 700 грн та ПрАТ «Куликівське молоко» - 2 833 300 грн.

Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів за   2020 рік становить 262 100 тис. грн, або 100,0% до уточнених планових показників на   звітний період.

Акцизного податку до бюджету селищної ОТГ залучено 2 198 300 грн, що становить 101,6% до плану.

Дуже важливе місце у структурі доходів  бюджету селищної ОТГ займають місцеві податки і збори, а саме 41,5% . Таких податків  за 2020 рік надійшло 27 869 300 грн. З них: податки  на землю та орендна плата: залучено протягом 2020 року 17 751 000 грн.  Найбільшими платниками по даних податках є: селянське фермерське господарство «Колос» – 3 902 100 грн, ТОВ Гетьманське – 2 130 900 грн та СТОВ  «АГРО СТАРТ Україна» –   1 354 500 грн.

Єдиного податку до бюджету селищної ОТГ надійшло    8 680 100 грн.

Неподаткових надходжень залучено 1 073 400 грн. Основна сума надходжень –  це плата за надання адміністративних послуг.

У 2020 році надійшло  47 332 200 грн міжбюджетних трансфертів( державні субвенції, дотації, субвенції з інших бюджетів).

ВИДАТКИ:

У  2020 році  проведено видатків на загальну  суму 118 676 300  грн.

На спільному засіданні постійних комісій присутні заслухали інформації  військового комісара Віктора Євсеєва, начальника територіального управління Служби судової охорони Олександра Рибака, начальника Куликівського відділення поліції Олександра Крука, які представили на обговорення депутатів свої галузеві програми, а саме: Програму територіальної оборони Куликівської селищної територіальної громади, мобілізаційної підготовки, призову громадян України до лав Збройних Сил України на військову службу на 2021 рік, Програму «Безпечне правосуддя» на 2021 рік та внесення змін до Комплексної Програми протидії злочинності та профілактики правопорушень на території Куликівської ОТГ на 2019-2021 роки.

Рішенням сесії внесено зміни до Переліку надання адміністративних послуг. До Переліку додано адміністративні послуги соціального характеру, які відтепер громадяни зможуть отримати у центральному офісі Центру надання адміністративних послуг(приміщення селищної ради) та його віддалених робочих місцях. Таким чином, подавати документи на отримання субсидій та пільг тепер слід у старостинських округах і ЦНАПі селищної ради.

Також рішенням сесії уповноважили старост старостинських округів проводити реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання.

Депутати також розглянули блок питань, що стосуються оренди комунального майна та , традиційно, блок земельних питань.

Всі питання порядку денного детально обговорили на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, яке передувало пленарному засіданню сесії. Із врахуванням зауважень і пропозицій депутатів з 38 питань були ухвалені позитивні рішення. 23,25,37 питання порядку денного не прийняті.

Детальніше з результатами поіменного голосування та рішеннями 4 сесії Куликівської селищної ради 8 скликання можна ознайомитись на цьому ж сайті за посиланням: Сесійна діяльність.