У зв’язку з ліквідацією райдержадміністрації громаді передають нові повноваження і функції

17 лютого відбулася п’ята сесія селищної ради 8 скликання.

Вела сесію   Куликівський селищний голова Юлія Постернак.

У роботі сесії взяли участь заступники селищного голови, керівники окремих структурних підрозділів селищної ради, установ,   старости старостинських округів.

На порядок денний    п’ятої  сесії було   внесено 31 питання.

На спільному засіданні постійних комісій, яке відбулося цього ж дня, депутати детально обговорили всі питання порядку денного, висловили свої зауваження і пропозиції до проектів рішень, які були враховані при їх остаточному ухваленні на пленарному засіданні сесії.

Начальник фінансового управління селищної ради Лариса Авжи представила на обговорення депутатів проєкт рішення про внесення змін до бюджету. З метою фінансування першочергових потреб освітніх, медичних та соціальних закладів, інших невідкладних видатків ( проведення медоглядів призовників, придбання ліків для психічно хворих, фінансування програми попередження дитячої бездоглядності, заробітної плати техперсоналу освітніх закладів, покращення їх матеріально-технічної бази та ін.), проведено перерозподіл коштів селищного бюджету.

На  засіданні комісій розглянули блок питань, що стосуються комунальної власності. Затверджено повний перелік об’єктів комунальної власності Куликівської селищної територіальної громади.

До відома громадськості:

• рішенням сесії прийнято у комунальну власність селищної ради приміщення по вул. Миру, 110 в смт Куликівка, де нині розташовується Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат);
  • у зв’язку з ліквідацією райдержадміністрації припинено договори оренди окремих приміщень(кабінетів), де розташовувались її працівники. Натомість переукладені договори оренди з Чернігівською РДА на приміщення, де працюватимуть фахівці деяких структурних підрозділів. Отже в приміщенні по вул. Миру, 93 в Куликівці (2 поверх) залишаються працювати спеціаліст архівного відділу Чернігівської РДА та державний реєстратор. У приміщенні по вул. Пирогова, 5 а (приміщення Управління ОКТСМС) залишається працювати спеціаліст Служби у справах дітей Чернігівської РДА;
  • у приміщенні по вул. Миру, 114 на другому поверсі один кабінет зданий  в оренду, тут розміщуватиметься  громадська приймальня народного депутата України Анатолія Гунька;
  • у зв’язку з ліквідацією Куликівської райдержадміністрації, громаді передаються нові повноваженні і функції, які стосуються  соціального захисту населення,  питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та  взаємодії з правоохоронними органами, тому рішеннями сесії були затверджені Положення про відповідні структурні підрозділи;
  • внесені зміни до структури селищної ради в межах існуючої чисельності, створено відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю;

Вже традиційно депутати  розглянули цілий блок  земельних питань.

Всі питання порядку денного детально обговорили на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, яке передувало пленарному засіданню сесії. Із врахуванням зауважень і пропозицій депутатів з 30 питань були ухвалені позитивні рішення. 19 питання порядку денного не прийнято.

Детальніше з результатами поіменного голосування та рішеннями 5 сесії Куликівської селищної ради 8 скликання можна ознайомитись на цьому ж сайті за посиланням: Сесійна діяльність.

На пленарному засіданні сесії було оголошено про створення депутатської фракції ПП "Радикальна партія Олега Ляшка". До складу фракції увішли депутати Валентина Дубок, Катерина Лаптій та Людмила Івашко. Очолила депутатську фракцію Валентина Дубок.