Увага! Відбудеться вебінар на тему: «Правові аспекти трудового законодавства: незареєстрована праця, вирішення трудових та господарських спорів»

Дата: 22.02.2021 08:42

26 лютого 11.00 відбудеться вебінар на тему: «Правові аспекти трудового законодавства: незареєстрована праця, вирішення трудових та господарських спорів» за участі представників ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області». Спікери розкриють такі питання, як задекларована праця, вирішення цивільних та господарських спорів.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=hMkSZ2dE_I0  у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.

З повагою! Державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" м.Чернігів,вул. Преображенська, 12