УВАГА!!! Проводяться на всій території Держави учбово-тренувальні навчання з поліцейських операцій «Грім», «Сирена», «Заручник»

Дата: 24.02.2021 11:20

Шановні жителі громади!

Інформуємо Вас про те, що Головою національної поліції прийнято рішення щодо проведення на території Держави учбово-тренувальних навчань з поліцейських операцій «Грім», «Сирена», «Заручник».

Метою цих навчань є перевірка злагоджених дій, всіх без виключення, підрозділів від операторів «102» до спецпідрозділів поліції.

На території Чернігівської області дані учбово-тренувальні навчання в практичній площині будуть проводитись з 00:00 години 24.02.2021 по 23:59 години 26.02.2021.

Просимо з розумінням поставитись до незручностей, які можуть виникнути під час проведення вказаних заходів.

Дані навчання проводяться задля відточення дій поліцейських підрозділів, спрямованих на забезпечення належної безпеки громадян у разі скоєння тяжких, особливо тяжких та резонансних злочинів.