Привітали комунальників з професійним святом

19 березня, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, селищний голова Юлія Постернак від імені селищної ради привітала комунальників з професійним святом.

Голова громади подякувала комунальникам за сумлінну працю та відданість своїй справі, наголосила, що саме  їх щоденна робота, часом непомітна  і невдячна, створює комфорт і затишок у селищі і селах громади.

Юлія Постернак вручила Подяки селищної ради начальнику КП "Куликівське ВУЖКГ" Миколі Зубку,  оператору водозабору  Куликівського ВУЖКГ Володимиру Макарцю та директору КП Куликівської селищної ради  Андрію Чобітьку. Подякою Куликівської селищної ради за сумлінну працю  був відзначений  також Вадим Костюченко - працівник  благоустрою комунального підприємства селищної ради.

За поданням селищної ради Подякою Чернігівської районної державної адміністрації відзначено тракториста комунального підприємства Куликівської селищної ради Сергія Бойка.