Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 26.03.2021 16:12

26 березня під головуванням першого заступника селищного голови Тетяни Сосімович відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглянули нагальні питання, що стосуються захисту інтересів і прав дітей, в тому числі і з соціально вразливих категорій:

1. Про надання дозволу  на укладення договору дарування 1/4 частини квартири неповнолітнім дітям.

2. Про надання дозволу  договору купівлі-продажу  1/2 частини будинку, де зареєстровані малолітні діти.

3. Про стан виконання батьківських обов’язків.

4. Про подальше влаштування малолітньої дитини, яка виховується в КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради за заявою матері.

5. Про призначення опіки/піклування над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

6. Про доцільність повернення малолітнього у сім’ю матері.

7.Про подальше влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування,  яка перебуває в КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Чернігівської обласної ради.