Адмінкомісія наклала штраф за продаж алкоголю неповнолітнім

Дата: 30.03.2021 16:54

30 березня під головуванням першого заступника селищного голови Тетяни Сосімович відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті селищної ради.

Члени комісії розглянули три справи про адміністративні правопорушення: щодо завідомо неправдивого виклику поліції та щодо продажу алкогольних напоїв неповнолітнім особам.

За продаж слабоалкогольних напоїв неповнолітній особі на порушника - продавчиню продовольчого магазину накладено штраф у розмірі 6800 грн, про що і повідомлено усіх учасників розгляду. Штраф стягується на користь селищної ради і має бути сплачений  через банківську установу на розрахунковий рахунок селищного бюджету не пізніше 15-денного терміну від дня отримання Постанови адмінкомісії.  У разі  несплати  штрафу у добровільному порядку Постанова адмінкомісії направляється для примусового виконання  до територіальних органів виконавчої служби і штраф стягується у подвійному розмірі.

Відповідно до змін до чинного законодавства у сфері обігу підакцизних товарів з 01.01.2021 штрафи за продаж алкоголю неповнолітнім суттєво зросли.   Також законодавчими змінами передбачено штрафи за реалізацію неповнолітнім електронних сигарет та рідин, що використвуються в електронних сигаретах і пристроїв, що використовуються для споживання тютюнових виробів без їх згорання. Якщо раніше штрафи становили від 1700 до 6800 грн, то з 01.01.2021 - від 6800 до 13600 грн.