УВАГА! Навчання онлайн для підприємців!

Дата: 06.04.2021 11:34

З метою створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища в рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки  відбувається серія навчальних вебінарів для представників малого і середнього бізнесу.

Для підприємців, які зацікавилися даною інформацією, повідомляємо, що 07 квітня п.р. о 11.00-12.00 відбудеться вебінар на тему: «Основні аспекти оформлення трудових відносин. Переваги працевлаштування найманих працівників через Державну службу зайнятості»  за участі представників Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

- Аспекти задекларованої праці;

- Переваги працевлаштування найманих працівників через Державну службу зайнятості;

- Інформаційно-конультаційна підтримка роботодавців

Контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 067 524 36 65

Для участі у вебінарі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=jXfjkklJ3lI   у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.

Регіональний Фонд підтримки підприємництва

по Чернігівській області