На дорогах області обмежено рух великогабаритного транспорту

Дата: 08.04.2021 09:18

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 31.03.2021 р. № 316 «Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2021 року», з метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій у березні - квітні 2021 року запроваджується обмеження руху на дорогах загального користування області транспортних засобів та їх составів, вагові параметри та осьові навантаження яких перевищують допустимі для несприятливих дорожньо-кліматичних умов.

З метою забезпечення життєдіяльності населення та стабільної роботи господарського комплексу області у період підготовки та проведення посівної кампанії, обмеження руху, що вводяться не стосуватимуться:

- пасажирського транспорту загального користування;

- аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій ;

- транспорту на перевезеннях сільгосппродукції(посівного матеріалу, міндобрив);

- транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг  у Чернігівській області або Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, погодженими з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області Державної патрульної поліції.