Дата: 06.04.2021 14:30

«Куликівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Куликівської селищної ради;

- спеціаліст відділу земельних відносин, екології та комунальної власності Куликівської селищної ради;

Вимоги до претендентів на посаду заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Куликівської селищної ради:

- вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

- досконале володіння державною мовою;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності не менше 2 років;

- навики роботи з документами та комп’ютерною технікою.

Вимоги до претендентів на посаду спеціаліста відділу земельних відносин, екології та комунальної власності Куликівської селищної ради:

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- без вимог до стажу роботи;

- навики роботи з документами та комп’ютерною технікою.

Перелік документів на участь у конкурсі на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Куликівської селищної ради , такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня  оголошення конкурсу (до 05 травня включно)  за адресою: Чернігівська обл., смт Куликівка,  вул. Миру,67, телефон 2-22-29».