Перевірили дотримання карантинних вимог у закладах торгівлі

Дата: 14.04.2021 12:14

14 квітня завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради  Олег Клочок  спільно з працівниками поліції та Управління Держпродспоживслужби здіснили рейд-перевірку  щодо дотримання карантинних вимог, передбачених для  зони з червоним рівнем епідемічної небезпеки, у закладах торгівлі смт Куликівка.

Посадовці попередили працівників закладів про необхідність суворого дотримання в приміщеннях  магазинів маскового режиму, забезпечення соціальної дистанції між  відвідувачами, про обов’язкову наявність дезінфікуючих засобів та вологе прибирання  з деззасобами  всередині приміщень, а також дотримання інших карантинних вимог.

Оскільки рівень захворюваності у громаді зростає, перевірки дотримання карантинних вимог триватимуть і надалі.