Дитині з прийомної родини придбають житло в Куликівці

Дата: 14.04.2021 15:53

14 квітня під головуванням першого заступника селищного голови Тетяни Сосімович відбулось засідання комісії з питань використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час засідання розглянуто питання придбання житла в смт. Куликівка дитині, позбавленій батьківського піклування за рахунок державної субвенції. Дитина перебуває на первинному обліку  Батуринської міської ради, а виховується в прийомній родині в с. Вересоч.

Процедурою купівлі житла займатиметься Батуринська міська рада, де перебуває на обліку статусна дитина.

На членів комісії було покладено завдання скласти акт обстеження житла, яке буде придбане для дитини. Після засідання посадовці з виїздом на місце оглянули стан квартири.