ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкту рішення «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку, на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

  • 580

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкту рішення «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку, на території Куликівської селищної територіальної громади Чернігівської області»

           

Даний проєкт регуляторного акту розроблено структурним підрозділом Куликівської селищної ради на виконання Податкового кодексу України та аналізу регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Мета проєкту - встановлення на території Куликівської селищної територіальної громади земельного податку, ставок і пільг у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проєкту в письмовій формі за поштовою адресою: 16300, смт. Куликівка, вул.Миру, 67; за електронною адресою:Kulikivska.selishna.rada@ukr.net до 07 травня 2021 року включно.

З проєктами рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради в рубриці “Проєкти та аналізи регуляторного впливу”  за посиланням : 

https://kulykivska-gromada.gov.ua