УВАГА! З наступного тижня у громаді розпочнеться вакцинація цільової групи осіб 60+

Дата: 23.04.2021 15:19

Шановні жителі громади!

На виконання доручення Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації на території Куликівської громади створено 5 пунктів вакцинації: у Куликівській лікарській амбулаторії,  Вересоцькій СЛА, Орлівській СЛА, Виблівській СЛА ЗПСМ, Салтиково-Дівицькій СЛА.

Пункт вакцинації в Куликівці працюватиме постійно. В інших амбулаторіях один раз на тиждень, відповідно до розробленого графіка. Інформацію про графік роботи пунктів вакцинації у селах буде доведено до відома жителів.

Можливі також виїзди мобільних бригад у разі необхідності.

Лікарі та середній медичний персонал закладів, які  будуть вакцинувати громадян, пройшли спеціальне навчання.

З наступного тижня ЦПМСД отримає достатню кількість доз вакцини CovsShield і розпочне на території громади вакцинацію цільової групи 60+.

Центр первинної медико-санітарної допомоги наразі формує списки бажаючих вакцинуватися від COVID-19.

Записатися на вакцинацію можна  у свого сімейного лікаря, в амбулаторії за місцем проживання,  у старости старостинського округу.

Не зволікайте! Записуйтесь на вакцинацію!

Просимо довести дану інформацію до відома старших людей, своїх родичів, сусідів.

Адміністрація КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Куликівської селищної ради