Звернення Куликівського селищного голови Юлії Постернак з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 11:58

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 26 квітня, в Україні відзначають 35-і роковини Чорнобильської катастрофи.

Ця подія змінила хід історії назавжди.

Обпалена невидимим атомом ЗЕМЛЯ. Завдано непоправних людських і природніх втрат.

Аварія на Чорнобильській АЕС -  нагадування усім нам про тоталітарний режим, з його брехнею та зневагою до людей, а наслідки дістануться й нашим нащадкам ще на добру сотню років.

Але разом з тим 26 квітня стало символом людяності й героїзму.

Ліквідатори наслідків катастрофи є уособленням усього найкращого, що може бути в людях. Тисячі наших співвітчизників були залучені до ліквідації наслідків катастрофи і працювали у Чорнобильській зоні у найважчий період. Їх самовідданість та жертовність не допустили розширення катастрофи.

Сьогодні з глибокою шаною ми вклоняємося тим, хто боровся з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які ціною власного життя врятували світ від загрози радіації.

Пам’ятаємо це заради майбутнього прийдешніх поколінь!

Щиро дякуємо нашим землякам - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за мужність та відданість обов’язку! Міцного здоров’я вам, наші герої!

Куликівський селищний голова

Юлія Постернак